Poznaj JOLIE!

Salonik Estetyki JOLIE to miejsce, w którym możecie odprężyć się i uciec od natłoku codziennych zdarzeń. Przy pysznej kawie i słodkościach zadbamy o Wasze dłonie i stopy, sprawimy, że rysy twarzy staną się wyraźne dzięki hennie i trwałej na rzęsy, a gdy będziecie miały ważną imprezę wymalujemy Was tak, abyście czuły się piękne i atrakcyjne. Jesteśmy przygotowani też na małych klientów. Przebijemy uszka każdej dziewczynce w bezstresowej atmosferze, na różowym fotelu dla małej księżniczki.

Bardzo dbamy o higienę. Dlatego zabiegi wykonujemy w jednorazowych rękawiczkach, a wszystkie narzędzia poddawane są sterylizacji.

To wszystko dla Was i dzięki Wam!

Pracujemy tylko na markach premium – REVEL NAIL, SŁOWIANKA, NOREL DR WILSZ, BLOMDAHL.

Nasz Salonik w Mikołowie zajął I miejsce w plebiscycie Dziennika Zachodniego „Laur Piękna”.

Izabela 03Michalska – stylistka paznokci od 2009 roku; Instruktor firmy Revel Nail w województwie śląskim. Nauki zawodu stylisty uczyła się od najlepszych stylistów znanych w Polsce i za granicą, co pozwoliło jej nabrać prawidłowych nawyków przy pracy na płytce paznokciowej. Aby podnosić swoje kwalifikacje regularnie uczestniczy w targach, szkoleniach i warsztatach. Laureatka konkursu „Biżuteria na paznokciach” organizowanego przez pismo Paznokcie. Autorka stylizacji paznokci w ramach promocji zegarków Swatch. Jej publikacje można znaleźć m.in. w branżowych czasopismach Juwena Excellence, a zdobienia przez nią proponowane są często publikowane przez pismo znane wszystkim stylistom – Akademię Paznokcia. To dzięki niej paznokcie Pań zostały pięknie zmienione w ramach akcji Twoja Metamorfoza. Jest również absolwentką Wydziału Chemii.

 

Łukasz Michalski – ratownik medyczny od 2002 r. W Saloniku JOLIE przebija uszy nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, dzięki czemu każde dziecko po przebiciu wychodzi z Salonu z uśmiechem na ustach.  Z zamiłowania kierowca rajdowy, co bardzo pomaga mu w pracy jako kierowcy karetki na dziecięcym oddziale ratunkowym i w pogotowiu ratunkowym. Poza pracą w szpitalu prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy.

 

 

06Angelika Moik – energiczna entuzjastka najnowszych trendów zdobiennictwa paznokci oraz nowinek w pielęgnacji dłoni i paznokci. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku kosmetologia oraz absolwentka studiów wyższych magisterskich na Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Uczestniczka wielu profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji i stylizacji paznokci,przedłużania i zagęszczania rzęs oraz zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających na okolice twarzy, szyi i dekoltu, a także całego ciała.